Agata i Krystian
Wesele na zamku

11 czerwca z samego rana nasz duet wystartował w długi lot aż za sam Przemyśl.A to za sprawą Agaty i Krystiana, którzy zaprosili DoubleWings do poprowadzenia przyjęcia weselnego. Rzecz miała miejsce w Krasiczynie, a dokładnie w komnatach zbudowanego tam w XVII wieku przepięknego zamku.
Wyzwanie, ale w jak najbardziej pozytywnym sensie, stanowiła dla nas sala taneczna. Wysoka, przestronna sala, z białymi ścianami- idealna do rozwinięcia skrzydeł zarówno muzycznych jak i wizualnych. Postanowiliśmy nadać jej właściwy klimat i świetlny kierunek zabierając z sobą odpowiedni do tego sprzęt.

Jako, że ceremonia zaślubin odbyła się w zamkowej kaplicy Państwo Młodzi wraz z Gośćmi uroczystym pochodem zamkowymi krużgankami ruszyli w stronę eleganckiej „komnaty kamiennej”, która już po chwili zabrzmiała Marszem Mendelsona i wypełniła się…aromatem świeżych truskawek serwowanych Gościom na powitanie do lampki szampana.

Już klimat pierwszego tańca wskazywała, że Agacie i Krystianowi zależy na dobrej atmosferze i wspólnej zabawie. Na przekór słowom „Strangers in the night” Państwo Młodzi po paru chwilach samotnego swingowania zaprosili gości tworzących wielkie koło wokół nich do przyłączenia się do tańca. I tak cały parkiet wypełniły niesione głosem Franka Sinatry pary. A to, że nikt na tym przyjęciu weselnym samotny i wyobcowany nie będzie, podkreślił poprowadzony zaraz potem przez wodzireja walc zapoznawczy.

I tak już graliśmy przez całą noc. Dla wszystkich. Rozkręcając się z godziny na godzinę. Było dużo disco 80′, od czasu do czasu Dj wpuścił trochę klimatycznego funky-soulu, nie zabrakło bujanego R&B plus specjalny pakiet weselnego Disco Polo specjalnie na zamówienie przyjaciółek Panny Młodej 😉

Miło jest wodzirejowi usłyszeć na zakończenie kilka dobrych słów od Młodej Pary, zwłaszcza dotyczących poprowadzonych zabaw weselnych, których ze względu na różne wcześniejsze doświadczenia niektórzy się obawiają.
I nie chodzi bynajmniej o pochlebstwa, a o potwierdzenie sensu pracy jaką wkładają wszyscy wodzireje, łamiący niechlubne konwencje i realizujący z pasją niebanalne pomysły na wesele.

Agacie i Krystianowi życzymy by ich małżeńska Miłość, tak jak jej świętowanie w ich wykonaniu na Zamku w Krasiczynie miała dobry smak i piękny styl!

Karol&Ania

Karol Koprukowiak
Wodzirej Double Wings