Agnieszka i Szymon.
Lipowy Dwór

Lipowy Dwór to miejsce położone w niedalekim sąsiedztwie Kielc. Czuć bliskość Gór Świętokrzyskich – teren jest wyraźnie pagórkowaty, a do samego ośrodka dojeżdżamy leśną drogą.

W tym malowniczym miejscu swoje przyjęcie weselne zorganizowali Agnieszka i Szymon. Hałasowaliśmy bardzo! Na naszej playliście gościli m. in. KISS, Bon Jovi, AC/DC, Kings of Leon. Miało to bezpośrednie przełożenie na wydarzenia na parkiecie: energia, temperament, dynamizm, żywiołowość – te słowa doskonale opisują to, czego byliśmy świadkami tej nocy.

Do oczepin wezwał nas utwór Franka Sinatry – „Love nad Marriage” – dobrze znany fanom serialu „Married… with Children” a po polsku „Świat według Bundych”. W trakcie oczepin przetestowaliśmy Agnieszkę i Szymona zadając mnóstwo trudnych i podchwytliwych pytań. Dużo chętnych par zgłosiło się do konkursów – tańczyliśmy taniec kowbojski, próbowaliśmy trudnych figur i walki o krzesełka.

Po raz kolejny duże wrażenie zrobiły na mnie relacje panujące wśród znajomych Młodej Pary (dla tej ekipy graliśmy już po raz drugi – w zeszłym roku u Ani i Piotra, którzy tym razem wystąpili w roli gości). To zgrana paczka ludzi, którzy świetnie czują się swoim towarzystwie i dobrze się razem bawią.

Agnieszko i Szymonie, życzę Wam dużo miłości w Waszym wspólnym życiu, i oby Wasi Przyjaciele wspomagali Was na tej drodze!

Hubert Gonciarz
Wodzirej Double Wings