Asia i Piotr.
Hotel Cyprus

To chyba stało się tegoroczną tradycją: pogoda po raz kolejny sprawiła nam psikusa. Miało być szaro-buro i w ogóle nie bardzo, a było ciepło i słonecznie.

Przed salą Hotelu Cyprus w Książenicach znajduje się uroczy mostek – był on scenerią kilku wydarzeń tego wesela: powitania chlebem i solą przez Rodziców, pierwszego zdjęcia oraz poloneza. W bardzo udany sposób wywiązał się ze stawianych przed nim oczekiwań 🙂

W środku także działo się wiele: Asia i Piotr bardzo zgrabnie poprowadzili między stołami dwa konkurencyjne pociągi, na parkiecie zagościła Shakira w girlandach kwiatów, Alibaba ze swoim najgroźniejszym Rozbójnikiem, a greckie Opa Opa oraz Macarena rozgrzały nas do czerwoności,.

„Witajcie w naszej bajce” – tak Młodzi powitali swoich Gości na oczepinach. Zabawa w przepowiadanie przyszłości ujawniła, że Asia i Piotr będą zdecydowanie niestandardowym małżeństwem: to On urodzi dziecko a Ona zawładnie pilotem od telewizora. Panie rywalizowały o welon przy akompaniamencie radosnego „Ach te baby”, zaś Panowie walczyli o muszkę w rytm zbójnickiego „W murowanej piwnicy”. Szaloną noc uspokoiły dopiero takty „Forever Young” – ostatniego tańca tej nocy.

Asiu, Piotrze, niech wspólne życie przyniesie Wam wiele radości i miłości!

Hubert Gonciarz
Wodzirej Double Wings