Bal Sylwestrowy 2018

La Fiesta Americana

La Fiesta Americana – w Parku Rekreacyjno-Biznesowym „Las Woda” w Wildze – najbardziej gorący i porywający bal Sylwestrowy 2018 w tej części świata!

Miałem przyjemność i zaszczyt prowadzić tę niezwykłą – muzyczną, kulinarną i mentalną – podróży po Ameryce Południowej.

Otarliśmy się o najbardziej znane w świecie nazwiska i zespoły muzyki latyno-amerykańskiej. 

Pojawili się m.in.: Carlos Santana z Meksyku, Shakira z Kolumbii, Michel Telo z Brazylii, Ricky Martin z Portoryko, Leo Rojas z Ekwadoru, Gloria Estefan z Kuby, Natalia Oreiro z Urugwaju, Astor Piazzolla mistrz Tanga z Argentyny…

A jako, że kultura latyno-amerykanska to głównie język Hiszpański i Portugalski – nie zabrakło więc również i znanych przebojów takich gwiazd jak Gipsy Kings czy Alvaro Soler.

Pojawiały się też nasze, rodzime inspiracje muzyką latynoamerykańską – z Cza Czą w wykonaniu Andrzeja Rosiewicza włącznie.

A i nie raz poniosło nas jeszcze dalej i odkrywaliśmy powiązania muzyczne, które wcześniej nie były dla nas aż tak oczywiste.

Mistrzostwo kuchni Parku Las Woda znane jest każdemu, kto choć raz cokolwiek tam spożywał. Tym razem nie mogło zabraknąć kulinarnych przysmaków rodem z Peru, Meksyku, Brazylii, Argentyny, Kolumbii, Wenezueli, Paragwaju, Chile, Urugwaju, Ekwadoru i Boliwii.

Świetny klimat, soczysta zabawa i to, co w tego typu Balach najbardziej lubię – spójne oczekiwania muzyczne. 🙂

Klasa!

Z serdecznymi pozdrowieniami dla Państwa i życzeniami dotrzymania noworocznych postanowień! 😉

Sylwester Laskowski
Wodzirej Double Wings