Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

„Piszemy z małym opóźnieniem ponieważ musieliśmy dojść do siebie po tym całym szaleństwie 🙂

Nawet nie wiesz Sylwku jak bardzo cieszymy się, że to właśnie Ty i Twój zespół zabawiali naszych przyjaciół… To takie miłe uczucie kiedy po długim okresie przygotowań i włożeniu masy energii, większość gości jednogłośnie twierdzi, że zabawa była genialna i że nigdy się tak dobrze nie bawili.

Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość za każdym razem kiedy występowały jakieś nieprzewidziane „niespodzianki” 🙂 (chociażby problemy z prezentacją, które spowodowały ‘malutkie’ opóźnienie oczepin). Wielki szacun dla Ciebie, że nawet przez chwile nie zbiło Cię to z tropu i jak gdyby nigdy nic porwałeś wszystkich do zabawy.

Doceniamy również Twoją elastyczność i umiejętność wybrnięcia z dość żenujących sytuacji tzn. oczepinowy występ pewnej „damy”, która chciała zaprezentować… Sama nie wiem co.

Powiemy Ci szczerze, że masz w sobie coś takiego co sprawiło, że przez cały czas trwania wesela byliśmy całkowicie spokojni o to co się wydarzy. Zaufaliśmy Ci w 100% i nie zawiodłeś nas.

Myślę, że między innymi dzięki Waszemu profesjonalizmowi jeszcze dłuuuugo będziemy pamiętać doskonałą zabawę, którą nam zafundowaliście! :):)

Pozdrawiamy gorąco i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy 🙂”

Zaproś nas na imprezę!

Zaproś nas na imprezę!

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy.
Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy.
Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę.
Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów. Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Wszystko, co powinieneś widzieć: