fbpx

Filmowanie

DOUBLE WINGS

Reportaż filmowy

Double Wings Film Studio

Nie powtórzysz tych chwil, które już przeżyłeś.
Możesz jednak do nich powrócić (nie tylko w pamięci).

Technika filmowa wprowadziła w nasze życie możliwość oglądania siebie samych z perspektywy niemożliwej bez jej zastosowania. Od wiernego rzeczywistości i chronologii czasu reportażu, poprzez kreatywne montaże, tworzące nowe z już zaistniałego, aż po produkcje całkowicie oryginalne, wymyślone i stworzone z natchnienia i twórczego namysłu – mamy możliwość nie tylko oglądania siebie, ale również tworzenia multimedialnej rzeczywistości, którego jesteśmy częścią, autorem lub twórcą.

Film poniekąd wyrywa nas z nieubłaganego rytmu przemijania, zrywa z jednostajnym upływem czasu dając nam swoistą okazję „powrotu do przeszłości”. Takie powroty wzruszają i inspirują tym bardziej, im piękniejsze chwile udało się uchwycić i im bardziej wymownie przedstawiony był obraz.

Zapraszamy do współpracy!
Napisz lub zadzwoń »

- Sylwester Laskowski, Double Wings

Operator-1024×1024

*** Porfolio filmowe ***

Czas zatrzymany

Double Wings Film Studio

Ci, co potrafią przenosić się w czasie, zmieniać miejsce w mgnieniu oka, kleić wątki porozrzucane niczym myśli w głowie poety, Ci mają moc odkrywania opowieści, których istnienia wielu nawet nie przeczuwa.

Odkryte wprawiają nas w zdumienie, że takie duże odstępy mamy między palcami i że tak wiele z życia nam przez nie ucieka.

Odkrywamy je więc choćby tylko po to, by niezmiennie o chwilę od nas młodsi uciekinierzy pozostawili w naszej pamięci ślad tego, co zdaje się ciągle dziać w miejscach, na które nie mieliśmy okazji popatrzeć.

Zapraszamy do współpracy »