Kamila i Andrzej.
Hotel „U Pietrzaków”

Ostatni dzień sierpnia. Tuż obok budynku Urzędu Gminy w Zielonce znajduje się hotel „U Pietrzaków” i właśnie tutaj miałem przyjemność poprowadzić wesele Kamili i Andrzeja.

Wesele zaczęło się bardzo sympatycznie – gorące powitanie sprawione przez Gości tuż przed wejściem do hotelu bardzo miło zaskoczyło Młodych.

Kamila i Andrzej również mieli w zanadrzu niespodziankę – chleb, którym zostali powitani przez Rodziców, podzielili między Gości, symbolicznie witając ich w swoim nowym domu.

W czasie dwóch pierwszych posiłków (podczas których, na prośbę Młodych, słuchaliśmy między innymi świetnych piosenek ze Shreka) przeprowadziliśmy wśród Gości quiz ze znajomości Młodej Pary. Padały pytania m.in. o to, jak długo Młodzi są ze sobą, gdzie wybierają się w podróż poślubną, czy wreszcie: jakie imiona chcieliby nadać swoim dzieciom.

Część pytań (jak m.in. to o imionach dzieci) sprawiła nieco kłopotu, ale ostatecznie wszystko udało się odgadnąć. A zwycięzcy otrzymali smakowite nagrody – do wyboru: czerwone, różowe lub białe 🙂

Podczas pierwszego tańca Kamila razem z Alicją Majewską próbowała przekonać Andrzeja, żeby „nie grał cynika na siłę” i razem z nią „odkrył miłość nieznaną”. To był piękny taniec, pełen pasji, z elementami gry aktorskiej. No i ostatecznie Kamila okazała się bardzo przekonująca 🙂

Najwytrwalsi mogli podziwiać ten taniec jeszcze raz tuż przed godziną czwartą nad ranem.

Młodzi sprawili niespodziankę Chrzestnemu Kamili pamiętając o 28 rocznicy jego ślubu. Były gorące brawa, trochę wzruszenia, i dedykacja piosenki.

A mnie wzruszyło wykonanie Macareny przez wszystkich gości tuż przed godziną trzecią nad ranem 🙂

Dużo miłości dla Was, Kamilo i Andrzeju!

Hubert Gonciarz
Wodzirej Double Wings