Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

“Sylwku,

przede wszystkim chcemy podziękować Ci za świetne poprowadzenie naszego wesela! Za profesjonalizm i zaangażowanie, za to, że nie przestraszył Cię jego bliski termin ani nasze słabe pojęcie o tym jak właściwie wesela wyglądają od strony organizatorów!

Przez cały czas przygotowań czuliśmy, że oddajemy nasze wesele w ręce osoby, która się na tym zna, która nie boi się niespodzianek jakich wesela są pełne!

W trakcie wesela mogliśmy odczuć, że ani na chwilę nie zdejmowałeś ręki z pulsu, że obserwowałeś gości, dynamikę wesela i podporządkowywałeś pod to swoje wodzirejskie poczynania. 🙂

Świetnie współpracowaliście z DJem. Nie wiemy, czy długo ze sobą współpracujecie, ale widać było, że dogadujecie się bardzo dobrze.

Potrafiliście zachęcić gości do tańca, a Ty, Sylwku, wdzięcznie i z klasą poprowadzić zabawy.

Zrobiłeś też zaskakujący wstęp do niespodzianki dla Pana Młodego, który zrobił wrażenie na gościach, ale przede wszystkim na Panu Młodym (prze 15 minut dochodził do siebie;)!

Dziękujemy za wasze zaangażowanie i bardzo indywidualne podejście, za to że pomogliście nam podkreślić i przeżywać wyjątkowość tamtego dnia.

Dziękujemy! ”

Zaproś nas na imprezę!

Zaproś nas na imprezę!

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy.
Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy.
Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę.
Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów. Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.