Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Już co prawda zdążyliśmy nieco ochłonąć po przeżyciach weselnych i ślubnych, lecz nadal w pamięci pozostały nam bardzo dobre wspomnienia świetnej zabawy, jaką dostarczyli nam Maciek i DJ Andrzej. Po pierwsze- zostało nam zgotowane bardzo sympatyczne, radosne powitanie na sali. Następnie nasi goście zostali przedstawieni sobie, co było równie miłym akcentem na początek. No a potem było jeszcze lepiej- każda zabawa proponowana przez Wodzireja była atrakcyjna, wyciągała ludzi na parkiet. Ci, którzy się nie dali wyciągnąć z zaciekawieniem przyglądali się różnym tańcom i przypuszczamy, że potem żałowali, że się nie dołączyli.

Wielką radość sprawiła rzeczywiście kolorowa chusta, kiedy dzieci mogły trochę poszaleć. Był to czas specjalnie dla nich, choć my- duże dzieci tez się świetnie bawiliśmy.

Musimy wspomnieć jeszcze o zabawach oczepinowych, które były inne niż zwykle na tradycyjnych weselach, na jakich do tej pory bywaliśmy. Uczestnicy zabaw wprawieni zostali w świetne humory i bawili się doskonale, mimo zmęczenia i sporego wysiłku związanego z bieganiem i różnymi konkurencjami.

Wielu z naszych gości mówiło nam, że bawili się bardzo dobrze dzięki zabawom, jakie zgotowali nam Maciek i Andrzej. Polecamy ich gorąco wszystkim poszukującym Wodzireja na wesele.

A Maćkowi i Andrzejowi serdecznie dziękujemy raz jeszcze za świetną, radosną zabawę z klasą!

Zaproś nas na imprezę!

Zaproś nas na imprezę!

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy.
Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy.
Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę.
Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów. Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.