fbpx

Komunia i świętowanie z grupą

DOUBLE WINGS

Wtuleni w miękką grzywę Aslana

Bywa czasem, że prócz rowera, zegarka, pani od religii i na wskroś przejętego dziecka świadomość wagi wydarzenia nie towarzyszy specjalnie nikomu więcej. Ci jednak, co czytali „Opowieści z Narnii” wiedzą jak przejmujące i przemieniające może być spotkanie z Aslanem.

Wielość postaci, które przyjmuje i wielość miejsc, w których można go spotkać zdumiewa! Może jednak zrodzić też i przekonanie, że nie ważne gdzie i w jaki sposób wychodzisz mu na przeciw, czy może raczej próbujesz go na przeciw siebie wyciągnąć.

Tymczasem tu, na oczach naszych dzieje się rzecz niebywała! Bliskość i zjednoczenie, które swą mocą i blaskiem wybrzmieć może naprawdę jedynie w tych sercach, co nie przestały wierzyć, że przez drzwi od starej szafy można przejść do zupełnie innego świata.

I jeśli tylko na cześć tej prawdy i ku radości swojej i owej Duszyczki, co ją ów zaszczyt po raz pierwszy w życiu spotkał zamierzasz sprosić gości, co tańczyć umieją niczym narnijskie drzewa, to nie zapomnij zaprosić i tych również, co lekcje gry na fujarkach pobierali od dziecięcym sercom nad wyraz bliskiego, dobrego i poczciwego Pana Tumnusa. 😉

Zapraszamy do współpracy! »

– Sylwester Laskowski
Grupa Imprezowa Double Wings