Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

“Panie Sylwku!

Najbardziej zapamiętam, zupełnie zaskakujące mnie, „Alleluja!” na samym początku imprezy! Chciałbym, by kiedyś tak śpiewał cały kościół ludzi na cześć Boga.

Dziękuję bardzo za pełne wyczucia towarzyszenie mi w trakcie tego dnia, za pełną ciepła “służbę” bawiącym się gościom, i energię aż do samego końca.

Niech Bóg Pana błogosławi wraz z całą Pańską rodziną.”

Ks. Marcin Dominiczak
Prymicjant

Witam serdecznie,

Ja i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej Double Wings na przyjęciu z okazji prymicji naszego syna Marcina. Potwierdziło się przekonanie że dobrze przygotowany przez muzyka repertuar i ogólnie rzecz biorąc program muzyczny jest gwarancją powodzenia całego przyjęcia.

Wielu gości w następne dni przekazywało nam że im się b.podobało, że przeżyli niezapomniane chwile, i że nie wyobrażali sobie że takie fajne może być wesele księdza. Spodziewałam się niebanalnej muzyki i zabawy ale nie aż takiej jak to, że Sylwek sprawił że dziołchy od kilkuletniej do starszawej w ślad za nim tańcząc naśladowały jego układy taneczne. Podobnie stan męski.

I teraz na koniec poważnie: jeżeli do wykonania zadania postawi się na właściwe osoby można być spokojnym o ich wykonanie. Taki jest właśnie Sylwek Laskowski – siła profesjonalizmu.

Bardzo dziękuję za uświetnienie święta Marcina.

Rodzice Prymicjanta

Zaproś nas na imprezę!

Zaproś nas na imprezę!

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy.
Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy.
Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę.
Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów. Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Wszystko, co powinieneś widzieć: