Macarena na weselu Kasi i Arka

Zabawy taneczne na wesele

Pewnie, gdybym zrobił statystykę, to latynoski tryptyk, tuż obok „Obyrtki” byłby chyba najczęstszym towarzyszem moich tanecznych wojaży na weselnych parkietach. Praktyka wcześniej czy później eliminuje te rozwiązania, które nie sprawdzają się, lub sprawdzają się gorzej niż inne, pozostawiając finalnie zwycięzców, niczym te hity muzyczne, które przetrwały próbę czasu i z sukcesem są grane do dziś.

I choć Macarena nie jest koniecznym elementem latynoskiego tryptyku (choć bez niej lub jej zamiennika nie byłby to już tryptyk), to i ona sama zdaje się już do klasyki układów tanecznych (tańczonych nie tylko na weselach) z pewnością już przeszła.

A jak to bywa z klasykami – jeśli nawet nie są już zaskoczeniem, nie wnoszą nuty nowości (no, może jedynie dla młodocianych, którzy z jakichś powodów nigdy wcześniej nie mieli okazji go zatańczyć), to niezmiennie robią dobrą robotę i po prostu „sprawdzają się” 🙂

Najlepsze dla Was!

Sylwester Laskowski
Wodzirej Double Wings

PS.
Z serdecznymi pozdrowieniami dla Kasi i Arka! ❤️

Niebanalne Pomysły
na Wesele

Wszystko, co powinieneś wiedzieć i o co warto zapytać

Zobacz więcej

Macarena na weselu Marysi i Maćka

Macarena na weselu Marysi i Maćka

Wodzireje Double Wings Macarena na weselu Marysi i Maćka Zabawy taneczne na weseleLubię, gdy Macarena jest trzecim elementem swoistego latynoskiego tryptyku. Tuż po Lambadzie, która zapełnia nam parkiet i Shakirze z jej chyba nieśmiertelną "Waka Waka", która jest...

Animowane zabawy taneczne

Animowane zabawy taneczne

Wodzireje Double WingsAnimowane zabawy taneczne Wodzireje Double Wings Wszystko, co powinieneś widzieć:O nas i swojej imprezie »