Małgorzata i Bartosz
po prostu piękne wesele

To było bardzo eleganckie wesele. Nie mogło być inaczej skoro odbywało się w tak niezwykłym miejscu jakim jest Pałac Staszica. Ta usytuowana w jednym z najpiękniejszych zakątków Warszawy siedziba Polskiej Akademii Nauk była świadkiem weselnych harców pod Podwójnymi Skrzydłami już nie pierwszy raz.

Życzliwość i dobre nastawienie ludzi jest jednym z głównych czynników decydujących o powodzeniu wesela. Tych cech mieliśmy tej nocy pod dostatkiem – począwszy od Gości i samych Młodych, poprzez fotografa i kamerzystkę, na obsłudze lokalu kończąc. W takich warunkach świetnie się pracuje, a po reakcjach gości sądząc – także świetnie się bawi!

I tej dobrej zabawy nam nie brakowało. Gości nie trzeba było długo zachęcać do tańca – praktycznie nie było momentów w których parkiet był pusty. A komu upał doskwierał ten wychodził zaczerpnąć świeżego letniego powietrza na taras, i tam kontynuował taneczne pląsy. A ciepło jakie biło od Małgosi i Bartka jeszcze bardziej podgrzewało atmosferę, i w tym cieple aż chciało się przebywać.

Małgosiu, Bartku! Z wdzięcznością dla Was i z życzeniami samego dobra na nowej, małżeńskiej drodze życia! To było po prostu piękne, urocze i niezapomniane wesele:-)

Maciej Krysa
Wodzirej Double Wings