Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

“Sylwek urzeka profesjonalizmem w każdym calu i klasą niespotykaną u innych Wodzirejów. Potrafi porządnie rozkręcić imprezę, trzymając jednocześnie cały czas bardzo wysoki poziom. Doskonale wyczuwa swoją rolę w danym momencie wesela i perfekcyjnie się z niej wywiązuje.

Jest też wspaniałym doradcą, bezcennym w przedweselnej decyzyjnej dżungli, jak również już w trakcie samego wesela. Jednocześnie niczego nie narzuca i pozostawia bardzo szerokie pole do popisu dla kreatywności i indywidualizmu Pary Młodej.

Komunikacja przebiega bardzo sprawnie – wszelkie wątpliwości są szybko i precyzyjnie rozwiewane. No i wszystko zawsze z ogromną dozą życzliwości i uśmiechem 🙂

DJ, z którym współpracuje Sylwek, również zasługuje na same pochwały. Świetnie dopasowuje muzykę do klimatu wesela i nastroju na parkiecie. Wchodzi w niezwykłą interakcję z gośćmi na parkiecie, dokładnie dostosowując muzykę do ich oczekiwań – zarówno tych niewypowiedzianych, jak i do wszelkich życzeń.

Dziękujemy i polecamy z całego serca! :)”


“O tym, że to właśnie Sylwek będzie Wodzirejem na naszym weselu wiedzieliśmy jeszcze zanim się zaręczyliśmy. Kiedy zobaczyliśmy Go w akcji na weselu u Zuzi i Piotrka, urzekł nas swoją niezwykłą umiejętnością wyczucia chwili, taktem, kulturą osobistą i niesamowitymi zdolnościami wczuwania się w atmosfrę wesela i aktualne oczekiwania Weselników odnośnie rozwoju imprezy. U nas nie było inaczej, mimo że nasze wesela istotnie się różniły.

Od pierwszych słów wspaniałego powitania, przez przepiękne zapowiedzi kolejnych ważnych punktów wesela i magiczne oczepiny, aż po ostatni taneczny krok na rozpalonym do czerwoności parkiecie, Sylwek trzymał klasę i poziom, jakich nie widzieliśmy do tej pory u żadnego innego Wodzireja.

Precyzyjnie żonglował swoimi atutami, wyciągając gości zza stołów po uziemiających posiłkach i stając się niemal niewidocznym, gdy ostatnim, czego potrzebowali goście, była zachęta do zabawy.

Razem z DJ’em (w sposób wprost nie do opisania zręczny wchodzącym w interakcję z gośćmi!) stworzyli niesamowity duet, który uczynili tamten wieczór niepowtarzalnym.

Dziękujemy za ten niezwykły, piękny wspólny czas między zachodem i wschodem słońca nad stawem Wodoktów! :)”

Zaproś nas na imprezę!

Zaproś nas na imprezę!

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy.
Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy.
Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę.
Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów. Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Wszystko, co powinieneś widzieć: