fbpx

Misja Grupy

DOUBLE WINGS

Nasza misja

Double Wings

Każda poważna firma – poważnie traktująca swoją profesję, oferowane usługi i produkty oraz na poważnie licząca się z dobrem ludzi, którym służy – dobrem swoich klientów – wcześniej czy później staje przed koniecznością postawienia sobie tego właśnie pytania: Dokąd zmierza? Jakie wartości chce rozwijać i propagować?

Branża artystyczno-rozrywkowa, nad którą zasadniczo rozwija swoje podwójne skrzydła nasza firma, po części sama przez się już na te pytania odpowiada: Dążymy do tego, abyś doświadczył maksimum „frajdy” i „wzruszenia”, a najlepiej i jednego i drugiego jednocześnie.

Kierunek rozwoju jest więc jasny: szukamy nowych odcieni, smaków
i kształtów, szukamy nowych form i środków wyrazu, szukamy nowych estetyk, stylistyk i konwencji, szukamy nowych treści i nowego sensu treści dobrze znanych i szukamy też oryginalnych, ujmujących
i niebanalnych form łączenia ich w jedną spójną i sensowną całość tak, by doświadczone przez Ciebie „frajda” i „wzruszenie” pozostawiły
w Tobie trwały ślad, byś już nigdy nie był taki sam i aby zmiana, która
w efekcie w Tobie zajdzie, czyniła Cię lepszym, piękniejszym, bardziej wartościowym, pogodniejszym, bardziej otwartym oraz lepiej czującym się „we własnej skórze”. Jednym słowem – bardziej szczęśliwym.

Muzyka, taniec, słowo, obraz, scenariusz, światło, efekty i wszelkie inne dodatki, którymi się posługujemy – w ostateczności są tylko narzędziami. Bardzo je lubimy, poświęcamy im wiele czasu, zapału
i energii, tak, że stają się naszą pasją, nadając przez to jakiś charakterystyczny rys naszemu sposobowi nie tylko pracy,
ale i życia w ogóle. W ostateczności jednak są tylko środkiem.

Z sokolą precyzją, niczym uważny snajper mierzymy w inny cel…

…mierzymy w Twoje serce!

szef2

Chcemy, aby blask, który różnorakimi sposobami wzniecamy wokół siebie, w ostateczności skupił się na Tobie oraz ludziach i sprawach, na które chcesz go skierować, podkreślając ich wagę, znaczenie i sens.

Chcemy dać Ci poczucie nie tyle „oglądania”, co „uczestniczenia” w czymś niezwykłym, współtworzenia zasadniczych jego zrębów, bycia nie tyle „widzem”, co „głównym bohaterem” tego podwójno-skrzydlatego spektaklu.

Troszcząc się w codziennych (i conocnych) zmaganiach nad profesjonalnym rozwojem środków i narzędzi, które wykorzystujemy, ten cel chcemy mieć stale przed oczami tak, abyś razem z nami mógł szybować naprawdę wysoko i widzieć dużo więcej.

A zatem strzeż się – jesteśmy szybcy, precyzyjni i używamy dużego kalibru! 😉

Double-Wings