Natalia i Dawid
Come away with me
Wesele bezalkoholowe

Tak zwany sezon weselny przyszło nam w tym roku rozpoczynać w doborowym towarzystwie. Już samą obecność Natalii i Dawida za takowe można uważać, ale przecież nie byłoby wesela bez gości. Zaprosili wielu oddanych przyjaciół, życzliwych znajomych, wspierającą rodzinę, zaprzyjaźnionych księży, spontaniczne i tryskające energią dzieci. Pewnie wiele osób widziała się tego dnia po raz pierwszy, dlatego Młodzi zadbali o to by każdego osobiście i za forum przywitać i przedstawić. Niedługo potem już na parkiecie mieliśmy wszyscy okazję sprawdzić swoją pamięć, gdy mijając się polonezowym krokiem wypowiadaliśmy imiona mijanych osób. Jeśli były jeszcze jakiekolwiek bariery to w tym momencie wszystkie one popękały by ustąpić miejsca radosnej życzliwości.

Kultura, radość, przyjaźń, entuzjazm – to słowa które przychodzą mi na myśl gdy myślę o tej imprezie. Te elementy przeplatały się nieustannie przez cały czas jej trwania, a prym w ich realizacji wiedli sami Młodzi. Urzekała życzliwość, uśmiech i wdzięczność jakim obdarzali swoich bliskich. Nie zaniedbując parkietu mieli czas by spędzić choć chwilę z każdym z nich. A do tańca prowadzili jak mało kto. Goście nie pozostawali dłużni, by wspomnieć tylko gromko odśpiewane góralskie życzenia dla Pary Młodej i szturmowanie parkietu gdy tylko Wodzirej proponował jakiś wspólny taniec.

W tak przyjemnej atmosferze czas upływał naprawdę szybko i aż żal było wczesnym rankiem kończyć. Powolny walc „Come away with me”, od którego Młodzi rozpoczęli zabawę, wybrzmiał raz jeszcze by wymowną klamrą zamknąć wszystkie piękne przeżycia ostatniej nocy.

Natalio, Dawidzie!

Cobyście nam Młodzi długo żyli
I do wszystkich ludzi miłość mieli!

Amen! 🙂
Maciek i Hubert – Double Wings

P.S.

Lubię prowadzić imprezy na których goście entuzjastycznie reagują na proponowane inicjatywy. Jeszcze bardziej lubię gdy na podobną reakcję można liczyć o 3 w nocy jak tuż po rozpoczęciu zabawy, gdy reakcje uczestników są w pełni kontrolowane przez nich samych, gdy nic nie zaburza trzeźwości myślenia, kojarzenia oraz – co istotne w tańcu – równowagi. To urok wesel bez alkoholu. 🙂

Maciej Krysa
Wodzirej Double Wings