Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

„Drogi Sylwku!

Dziękujemy Tobie, Twojej Zonie i całemu Zespołowi! Naprawdę cieszymy się, że wybraliśmy akurat Was i oddaliśmy w Twoje ręce prowadzenie naszej zabawy weselnej w tym najważniejszym dniu naszego życia.

W naszym odczuciu było i uroczyście…. i elegancko…. i zabawnie… i śmiesznie…. po prostu pięknie!

Wielu naszych przyjaciół, którzy już są po ślubie, mówiło nam, ze na własnym weselu trudno jest się bawić, a my bawiliśmy się bardzo dobrze, momentami jak dzieci 🙂 Twoja obecność pozwoliła nam po częściach oficjalnych po prostu dołączyć do naszych gości, włączyć się w nurt zabawy i zdjąć z nas podświadomy niepokój każdego gospodarza, czy wszyscy goście dobrze się bawią.

Naszych angielskich gości można zaliczyć do grupy raczej ‘leniwych wielbłądów’ ;), założyliśmy że nie będą się bawić, wiec zamówiliśmy dla nich dużo wina do rozmów przy stole…. wino zostało, a oni nie schodzili z parkietu 🙂 A jeśli chodzi o bardziej rącze i chętne do pląsania wielbłądy, to nic dodać nic ująć – wszyscy dziękowali nam za świetną zabawę.

Co do zaufania, za które dziękujesz, to od pierwszej naszej rozmowy ponad rok temu czuliśmy, że dokonujemy dobrego wyboru.

Na koniec życzymy Tobie i Twojej Rodzinie oraz muzykom zespołu dużo dobra i błogosławieństwa we wszystkich inicjatywach, które podejmujecie. Dziękujemy też za życzenia dla nas zamieszczone na Twojej stronie.

Pozdrawiamy serdecznie 🙂”

Zaproś nas na imprezę!

Zaproś nas na imprezę!

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy.
Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy.
Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę.
Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów. Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Wszystko, co powinieneś widzieć: