Natalia i Rafał.
Restauracja Maestra

Restauracja Maestra mieści się w budynku Opery Nova w Bydgoszczy. To bardzo eleganckie miejsce, w którym czuje się bliskość teatru muzycznego, podkreśloną przez liczne rekwizyty i galerie zdjęć. To także profesjonalna obsługa i świetna kuchnia.

Tuż obok płynie Brda, która w tym miejscu gromadzi wokół swoich atrakcji (amfiteatr, bulwary, marina) mieszkańców oraz gości odwiedzających Bydgoszcz.

Właśnie w restauracji Maestra Natalia i Rafał urządzili swoje wesele. Oczywiście nie zabrakło akcentów nawiązujących do miejsca, które nas gościło: podczas obiadu wysłuchaliśmy mini koncertu na skrzypce i fortepian a podczas deseru odwiedziło nas troje śpiewaków operowych z polskim i zagranicznym repertuarem, zarówno solo, w duetach oraz w finale w tercecie.

Wspólne zdjęcie zrobiliśmy na zewnątrz w amfiteatrze nad Brdą, czym w bardzo wdzięczny sposób, nieco zakłóciliśmy sielankowe popołudnie osób wypoczywających w tym miejscu 🙂

Tuż po zdjęciu, już na sali, byliśmy świadkami bardzo romantycznego pierwszego tańca do piosenki „Thinking out loud” Eda Sheerana.

Jedną z atrakcji wieczoru był pokaz barmański Podziwialiśmy kunszt barmanów, dopingowaliśmy osoby biorące udział w konkursach i zdobywaniu pierwszych szlifów barmańskich oraz trzymaliśmy kciuki za Natalię i Rafała, którzy dzielnie pomagali w przygotowaniu kolorowych drinków.

Oczepiny rozpoczęliśmy od bardzo pięknych podziękowań dla Rodziców i Rodzeństwa – obejrzeliśmy film przygotowany przez Natalię i Rafała, w którym Młodzi w bardzo pomysłowy sposób wymieniali rzeczy, za które są wdzięczni.

W czasie oczepin niezwykły entuzjazm wzbudził Tata Natalii, który wygrał jedną z rund „Cyrku”. Takiego dopingu już dawno nie słyszałem! Na wszystkich wygranych w oczepinowych konkursach czekały bardzo atrakcyjne nagrody przygotowane przez Młodych.

Goście mieli okazję zrobić sobie zdjęcie w fotobudce i wkleić do pamiątkowej księgi. Można było także pozostawić swój odcisk palca na specjalnie przygotowanym drzewku.

Zabawa trwał do białego rana. Świetnie bawiliśmy się przy hitach z filmu Footloose, Grease i przebojach z lat 80-tych. Bardzo lubimy grać taką muzykę 🙂

Natalio i Rafale, życzę Wam pięknego życia!

Hubert Gonciarz
Wodzirej Double Wings