Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

“Drodzy – po pierwsze, dziękujemy! Nawet nie myśleliśmy, że na własnym weselu można się tak genialnie bawić!

Sylwku, jesteś osobą, która potrafi zapanować nad tym, na pierwszy rzut oka, chaosem, a później nadać mu formę idealnej imprezy. Połączenie pogody ducha, radości która zaraża, ogromu energii, a przy tym klasy, taktu i dobrego smaku – tak w skrócie można opisać najlepszego Wodzireja w tej części galaktyki. Dzięki Tobie mieliśmy pewność, że wszystko będzie tak, jak sobie wymarzyliśmy.

Usłyszeliśmy wiele komplementów i widzieliśmy szczere zadowolenie naszych gości, a wszystko dzięki pomysłowości i zaangażowaniu – Twojemu i całego zespołu.

Muzykom dziękujemy po stokroć, bo nic nie może równać się z muzyką graną na żywo. Stworzyliście naprawdę niesamowity klimat i to dzięki Wam nasze wesele było naprawdę udane. Parkiet był nieustannie wręcz przepełniony, a sił brakowało nawet tym najwytrwalszym. Zdradzimy w sekrecie, że wielu gości twierdziło nawet, że to najlepsze wesele, na jakim kiedykolwiek byli.

Dziękujemy serdecznie, bez Was nasze wesele nie byłoby takie same!”

Patrycja

***

“Ten dzień płynął jak nigdy… Wszystko zaczęło się od wyprawy do Panny Młodej, później cudowny czas przyjęcia sakramentu małżeństwa i wreszcie dojazd i zabawa w sali weselnej.

Co tu dużo mówić Sylwku, to Twoje królestwo! Już w chwili, kiedy bawiliśmy się na weselu naszych przyszłych świadków dwa lata temu poznaliśmy się na Tobie 🙂

Idealne połączenie: dynamika, kontaktowość, profesjonalizm oraz spokój, głębia i emanująca radość.

Dziś wiemy, że zapamiętamy na całe życie gości, którzy tego dnia byli z nami, ale również Ciebie – człowieka, na którym można polegać i który sam stawia sobie poprzeczkę, bez względu na sugestie innych.

Można by przez dobre kilka akapitów wymieniać pomysły, które wprowadziłeś w życie na naszym weselu, ale nie chcemy psuć niespodzianek tym, którzy będą mieli to szczęście współpracować z Tobą w przyszłości. Nie wahajcie się ani chwili…

Dzięki, dzięki, stokrotne dzięki, jesteś mistrz!”

Michał

Zaproś nas na imprezę!

Zaproś nas na imprezę!

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy.
Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy.
Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę.
Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów. Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Wszystko, co powinieneś widzieć: