Podziękowanie 2013

Z racji niebanalnej miłości do muzyki życzenia noworoczne dla Was będą muzyczne!Bardzo dziękuję wszystkim parom, które w mijającym roku zaufały mi i pozwoliły poprowadzić swoje weselne przygody! Wesel tych było sporo i staram się raz na jakiś czas wrzucić kilka wspomnień na bloga. Więc cierpliwości kochani! Pamiętam o wszystkich!Dziękuję tym, którzy zaprosili mnie na wesela nadchodzące w 2014 roku! Mam nadzieję, że starczy mi sił by na Waszych weselach każdy miał okazję do dobrej zabawy!Ale zanim to jeszcze zagram, chciałbym podziękować wodzirejom mojej grupy za niesamowitą energię jaka wkładają w prowadzenie wesel i imprez co weekend w całej Polsce! Dajecie mi dobrą motywację do rozwoju i działania!

Dziękuję Pawłowi, który jako wierny i oddany DJ wspiera mnie muzycznie i technicznie za każdym razem kiedy przychodzi mi stawać do boju na tanecznych parkietach sal weselnych, restauracji, zajazdów, klubów, pałaców i pałacyków!

Dziękuję wszystkim właścicielom, managerom, obsłudze, kelnerom , kucharkom, sprzątaczom, którzy dbali o jakość tych wszytskich miejsc, które odwiedziłem w mijającym roku!

Dziękuję też tym , którzy czytają moje blogowe wpisy! Podziwiam Was!

Dziękuję bardzo mojej Żonie, która wiernie i cierpliwie spędza tyle samotnych weekendów, że ciężko mi zliczyć!

Dziękuję!

Karol Koprukowiak
Wodzirej Double Wings