Sławomir na weselu Oli i Rafała

Zabawy taneczne na wesele

Sławomir zachwycił mnie od pierwszych chwil, gdy go odkryłem (pomogli mi w tym Magda i Mirek zamawiając jego piosenkę na swoje wesele). W pierwszym odruchu jawił mi się równie prześmiewczo w kontekście muzyki Disco Polo jak bracia Figo Fagot (w tym samym czasie za sprawą wspomnianych Magdy i Mirka odkryłem też Nocnego Kochanka – idealnie współgrająca trójca ;)). Zaraz potem dostrzegłem sukces zbudowany na promocji czegoś, co w powszechnych trendach zdawało się być dalekie od tego, na czym zwykło się opierać sukces.

I do dziś, jeśli tylko jest ku temu okazja z wielką frajdą witam Sławomira (w różnorakich wydaniach) na weselnych parkietach.

Tym razem płomienna „Miłość w Zakopanem” 🙂

Najlepsze dla Was!

Sylwester Laskowski
Wodzirej Double Wings

PS.
Z serdecznymi pozdrowieniami dla Oli i Rafała! ❤️

Niebanalne Pomysły
na Wesele

Wszystko, co powinieneś wiedzieć i o co warto zapytać

Zobacz więcej

Sławomir na weselu Ani i Krzysztofa

Sławomir na weselu Ani i Krzysztofa

Wodzireje Double Wings Sławomir na weselu Ani i Krzysztofa Zabawy taneczne na weselePrzepiękna energia w męskim wykonaniu! Niczym przy "It's my life" z repertuaru Jona Bon Jovi, albo "Smells like teen spirit" Nirvany. A to "tylko" nasze rodzime "rock polo" 😉 Chłopaki...

Sławomir na weselu Bogusi i Rafała

Sławomir na weselu Bogusi i Rafała

Wodzireje Double Wings Sławomir na weselu Oli i Rafała Zabawy taneczne na wesele"Dla Ciebie dziś gram" - bardzo lubię tę piosenkę z repertuaru Sławomira! I niejednokrotnie miałem chęć od niej właśnie rozpoczynać pierwsze sety zabawy tanecznej na weselu. Tym razem...

Animowane zabawy taneczne

Animowane zabawy taneczne

Wodzireje Double WingsAnimowane zabawy taneczne Wodzireje Double Wings Wszystko, co powinieneś widzieć:O nas i swojej imprezie »