Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Chwila minęła, emocje opadły. Do rzeczy. 14.09 zaczął się czas, kiedy najważniejsza dla mnie jest Ona – przez wielkie Ż.

Nie ukrywając, ślub i wesele to czas podniesionego tętna i lekkiego roztargnienia. Szczególnie dla nas, młodych. Przy organizacji tak dużego przedsięwzięcia dobrze mieć w swoim narożniku kogoś, kto ma głowę na karku.

Taki człowiek winien być osobą z niesamowicie pozytywnym aczkolwiek w pełni profesjonalnym podejściem i wieloma nietuzinkowymi pomysłami, by nie snuć banałów czy oklepanych rozwiązań. W końcu ślub ma się raz! Zdecydowanie taką personą jest Sylwek.

Gdybym miał przeżyć ten dzień jeszcze raz – bez wahania, Double Wings musiałoby rezerwować sobie termin. Będąc całkowicie szczerym – nie należę do ludzi najprostszych w komunikacji i często mam spore wymagania. Ot, stawiam na swoim. Wodzirej ze swoją kompetencją, opanowaniem i doświadczeniem dotrzymał mi kroku i z czystym sercem nie mogę się absolutnie do niczego ‘doczepić’.

Uwadze nie może umknąć, że nieczęsto spotyka się ludzi z tak wysoką kulturą osobistą. Ponadto – warto zaznaczyć, iż Sylwester nie jest tylko muzykiem czy fotografem. To człowiek z pasją, który na weselu pełni funkcję cichego menagera. Bierze pod uwagę detale wychodzące daleko poza zakres oprawy muzycznej!

Trzyma time’ing, ma oczy dookoła głowy, pojawia się zawsze tam, gdzie jest potrzebny, świetnie dogaduje się z innymi (fotograf, kamerzysta etc), a gdy rodzi się pytanie – ma na nie odpowiedź.

Tam, gdzie innym puszczają nerwy, on zachowuje charakterystyczny entuzjazm, który udziela się wszystkim wokół.

Konkludując: Sylwku – chapeau bas!

Zaproś nas na imprezę!

Zaproś nas na imprezę!

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy.
Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy.
Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę.
Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów. Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Wszystko, co powinieneś widzieć: