Wesele jak w Soplicowie
Ewa i Adrian

Pamiętam, że pierwszą rzeczą o której z Ewą i Adrianem rozmawialiśmy w trakcie naszego pierwszego spotkania w kawiarni przy Placu Zbawiciela był Polonez. Bardzo lubię go prowadzić i tańczyć. Po pierwsze, jako wodzirej lubię gdy na przyjęciu weselnym, a zwłaszcza na parkiecie dzieje się coś ciekawego. Po drugie chodzi o niebanalny weselny charakter tego staropolskiego tańca, a Ewa i Adrian zapraszając wodzireja i DJ’a Double Wings zdecydowali się na niebanalne pomysły na wesele. Po trzecie, prowadząc wesele w ośrodku „Pan Tadeusz” nie wypadało zacząć inaczej!

„Poloneza czas zacząć , Podkomorzy rusza…Muzyka!”. I tak ruszyliśmy. Z przytupem, z radością i weselnie. Sala bankietowa choć bardzo elegancka i nastrojowa nie stanowiła ograniczenia dla prowadzenia weselnych zabaw. Wręcz przeciwnie – już sam parkiet, solidny i drewniany, dzięki swoim antypoślizgowym właściwościom wprost zachęcał do tanecznego szaleństwa. A gości nie trzeba było zachęcać i już po kilku pierwszych taktach pięknego pierwszego walca w wykonaniu Młodej Pary przyłączyli się do weselnej zabawy.

Państwo Młodzi dbali o wszystkich swoich weselnych Gości, co dało się zauważyć na każdym kroku. Począwszy od drobnych upominków przygotowanych na stołach dla każdego z gości, przez bardzo osobiste przedstawienie każdego z zaproszonych weselników (zawsze jestem pełen podziwu dla Par, które decydują się wyjść z mikrofonem i docenić każdego z przybyłych na wesele), po zaangażowanie w zabawy z chustą KLANZA dla dzieci, węże, taneczne układy, zabawy integracyjne i wspólny taniec na weselnym parkiecie do białego rana.

Ewo i Adrianie! Pierwszy rozdział pięknie napisany! Życzymy Wam byście Waszą Miłością pisali wspaniałą historię, którą pomieści znacznie więcej niż dwanaście ksiąg! Tadeusz z Zosią planując swoje wesele w Soplicowie mogliby się od Was wiele nauczyć (myślę, że i dla Jankiela znalazło by się miejsce w weselnym zespole Double Wings 😉 )

Dziękujemy za zaproszenie Double Wings do weselnej współpracy, zaufanie i radość z zabawy!
Karol i Ania

Karol Koprukowiak
Wodzirej Double Wings