Wesele Kamili i Mariusza

Polonez na polu golfowym

Golf Park Lipowy Most za Białymstokiem, prawosławny ślub, fotografowie z Katowic i wodzireje z Warszawy. A wszystko utrwalone w kadrach filmowca z okolic Choroszczy. Jednym słowem – międzynarodowo! 😉

Urocze miejsca mają to do siebie, że inspirują i… są źródłem problemów, jeśli o nich zapomnisz. Ludzie lubią to, co ładne i chcą tam być. Jeśli chcesz ich zaciągnąć w jakieś inne miejsce – kłopoty masz gwarantowane.

Rozwiązanie więc było jedno – idziemy tam, gdzie ładnie. Na wspólnym zdjęciu w plenerze się więc nie skończyło. 🙂

Potem było już z górki. Gdy odczujesz, że goście Cię lubią jako człowieka i akceptują jako prowadzącego zabawę – to, co robisz przestaje być pracą, i przestaje być trudne.

Parkiet był zdecydowanie najmniej atrakcyjnym wizualnie miejscem z całości tego niezwykle uroczego miejsca. A mimo wszystko na nim rozegrało się wiele naprawdę fajnych rzeczy. Niejako siłą rozpędu z pięknego pleneru, uroczej części jadalnej wdzieraliśmy się na jego deski raz po raz w mniejszym lub większym gronie, by radość wyrażać ciałem na różne sposoby, w różnym rytmie, stylu i tempie.

I pięknie było! I serdecznie! I ze stosowną dozą tej życzliwości, która daje ludziom odczuć, że są dla siebie ważni.

A wszystko za sprawą Dwójki Śmiałków, którzy wierzą niezłomnie, że we dwoje jest lepiej i że na tej wspólnej drodze można być zwycięzcą.

Tej wiary nie szczędzę i ja. Многая лета – w szczęściu, zdrowiu i radości! 🙂

Niech Wam Pan Bóg błogosławi!

– Sylwek

Sylwester Laskowski
Wodzirej Double Wings