Wesele Natalii i Adama

Tic Tic Tac

Mieliśmy zarówno fajnych poprzedników, jak i fajne sąsiedztwo. Rok wcześniej gościliśmy na weselu Justyny i Piotra (brata Natalii). W tegorocznych weselnych harcach towarzyszyła nam niemalże przez ścianę kadra polskich siatkarek. A choć zacne sportowe sąsiedztwo wpływ na przebieg wesela miało znikomy, to sam fakt jego obecności podkreśla klasę miejsca, w którym się ono toczyło. Mowa zaś o płockim, czterogwiazdkowym hotelu Czardasz.

Double Wings Wedding Band na weselnym poligonie

Weselne zmagania to dla nas od kilku lat niemalże cotygodniowość (co-tygodniowo-nocność ściślej rzecz ujmując). Przy odpowiedniej perspektywie patrzenia w każdym z nich odnaleźć można coś, co nosi w sobie charakter odmienności, oryginalności, niepowtarzalności. Tym razem perspektywa była tak oczywista, jak dwie gwiazdki na pagonach Adama. 🙂

Mocna grupa dżentelmenów w wojskowych mundurach nadawała tempa i wyrazistości przebiegowi wydarzeń. Niczym Marusia z Czterech Pancernych wtórowały im wdzięcznie urokliwe dziewczęta.

Graliśmy na sześć, cztery, trzy i na dwa (pięć i siedem nie pamiętam ;)) zmieniając przy tym style, tempa i dynamikę. Nie zabrakło też wspólnych tańców (z Tic tic tac specjalnie dla Mamy), wspólnych śpiewów i wyzwań nie z lekka aktorskich. Dobry, pogodny i bardzo elegancki czas.

Tort w kształcie księgi

Widziałem w swoim życiu (chciałoby się napisać „karierze”) różne torty na weselach. Ten zdecydowanie należy do grona wartych zapamiętania. Tort miał kształt księgi. Na obu jej częściach znajdowały się zdjęcia Nowożeńców. One również były integralną, jadalną (bynajmniej nie papierową) częścią tortu!

Młodzi cieli go wielką, żołnierską (rzec się chce ułańską) szablą. Iście historyczny (i bolesny dla duszy artystycznej ;)) moment.

Żołnierskie drogi

Powiadają, że życie żołnierza nie jest proste. Zapewne żony żołnierza tym bardziej. Ów trud jednak może mieć kształt przygody, której nie chce się zamieniać na łatwe, ale dlatego właśnie zwykłe życie.

Od naszych wyborów w dużej mierze zależy, gdzie nasze życie staje się naprawdę ciekawą opowieścią. Życzę Wam więc mądrości i odwagi w ich podejmowaniu oraz pasji i wierności w realizacji.

Miejcie się pięknie!

– Sylwek z zespołem Double Wings

Sylwester Laskowski
Wodzirej Double Wings