Wesele Renaty i Artura
czyli koncertowo przetarte szlaki

“Drogi Sylwku!

Do dnia dzisiejszego zastanawiam się kto czuwał nad nami, że udało się nam znaleźć Wasz zespół, a szukaliśmy baaaaardzo długo. I oczywiście nie mogliśmy trafić lepiej – wybór Waszego zespołu okazał się strzałem w 10-tkę!

Wszystko na najwyższym poziomie!

O tym strzale w 10-tkę to już wiedzieliśmy w dniu, w którym byliśmy na Twoim koncercie zaduszkowym i usłyszeliśmy????????????? Twoją gitarę. Słuchaliśmy tego koncertu z zapartym tchem.

A jeśli chodzi o nasze przyjęcie weselne to było takie, jakie chcieliśmy żeby było – ponieważ potrafiliście stworzyć super humor i atmosferę pasująca do naszego charakteru i temperamentu. Wasze zaangażowanie i fantastyczny, przesympatyczny kontakt oraz otwartość na nasze “kaprysy” sprawiły, że jesteśmy zachwyceni.

Ciągle się uśmiechamy i wzdychamy wspominając ten wieczór.

Dzięki Wam mamy wspaniałe wspomnienia dlatego wszystkim, będziemy Was polecać z czystym sumieniem, bo sukces udanego wesela w bardzo dużej mierze zależy od dobrze dobranego zespołu i muzyki. A wy jesteście takim zespołem.

Za cały ten wieczór, za oprawę muzyczną, za miły kontakt i cierpliwość (do młodych, zakręconych różowych ludzi) serdecznie dziękujemy! Życzymy Wam powodzenia i mamy nadzieję, że się jeszcze kiedyś spotkamy na jakimś innym weselu lub na koncercie.”

Renata i Artur Grzymek

Cóż rzec – dziękuję! 🙂

Sylwester Laskowski
Wodzirej Double Wings