Wesele w Lawendowym Pałacyku
Błonie Wieś

Lawendowy Pałacyk, Błonie Wieś, Sochaczewska 115 A

Jak dotąd w Lawendowym Pałacyku zagraliśmy cztery wesela – za każdym razem w wersji z zespołem. W tym miejscu chciałbym wspomnieć dwa z nich.

Na nasze pierwsze wesele w Lawendowym Pałacyku zaprosili nas Agnieszka i Kamil. Graliśmy u nich zarówno na ślubie, na weselu jak i (już ja sam) na poprawinach. Lawendowy Pałacyk jest bardzo uroczym miejscem, z ładnym i kameralnym za razem otoczeniem, z dobrą akustyką w środku sali. Wesele w całości przebiegło na sali – poprawiny częściowo przebiegały na dworze, w altance, przy grilu.

Drugie było dla nas wszystkich w jakiś sposób smutne. Wypadło dokładnie w dniu tragedii smoleńskiej. Jechaliśmy na salę do końca nie wiedząc, jaki charakter mieć będzie zabawa. Życie i śmierć przeplatają się nawzajem. W tym samym czasie ktoś się rodzi, ktoś inny umiera, a ktoś inny świętuje ważne momenty swego życia. Ta wielowątkowość życia czyni je głębokim, radość zaś nabiera istotnego znaczenia.

I takiej głębi i znaczenia – nie koniecznie za sprawą tak dramatycznych wydarzeń zrodzonych – gorąco Ci życzę!

Sylwester Laskowski
Wodzirej Double Wings

Zobacz więcej

Jak wybrać dobrą salę na wesele?

Jak wybrać dobrą salę na wesele?

Wodzireje Double Wings Jak wybrać dobrą salę na wesele? Wypadałoby zacząć przewrotnie i zapytać, czy oby na pewno w tytule tego tekstu zadaliśmy odpowiednie pytanie. Nie jest bowiem oczywiste, czy w ogóle potrzebujesz sali na swoje wesele. To nie żart! Nigdzie nie...

Wodzirej w pałacu. O miejscach na wesele słów kilka

Wodzirej w pałacu. O miejscach na wesele słów kilka

Wodzireje Double WingsWodzirej w pałacuO miejscach na wesele słów kilkaNiedawno mój kolega z wodzirejskiej grupy Hubert Gonciarz, na swoim blogu opisał jedno z wesel, które niedawno prowadził. Nie było by w tym nic dziwnego, ba! nawet niektórzy mogli by mnie posądzić...