Wiola i Krzyś.
Centrum Bankowo-Finansowe
w Warszawie

Wiola i Krzyś bardzo starannie przygotowali swoje wesele. Widać to było w wielu szczegółach: począwszy od pięknych zaproszeń, zaprojektowanych przez ich znajomą, i plakatu, z którego „witali” Gości tuż po wejściu do sali, poprzez dowcipne naklejki na „napojach” oraz precyzyjnie wybrane zabawy; skończywszy na wielu, wielu innych, na pierwszy rzut oka niewidocznych detalach.

Młodzi podczas pierwszego posiłku przedstawiali swoich Gości, wielokrotnie zatrzymując się przy poszczególnych osobach, opowiadając o łączących ich relacjach. Po takim wstępie nie można było mieć wątpliwości, że zaproszone osoby należą do grona ich najbliższych przyjaciół.

Goście często brali sprawy w swoje ręce. Tuż przed oczepinami porwali Wiolę i zażądali jej wykupienia. Jednak nie było to takie proste: aby uwolnić swoją Ukochaną, Krzyś musiał udowodnić, że naprawdę jest w stanie zrobić dla niej wszystko. Testem okazało się zaśpiewanie piosenki, której Krzyś, mówiąc delikatnie, nie lubi: „Ona tańczy dla mnie”. I tak oto po raz pierwszy w historii rozpoczęliśmy oczepiny od piosenki zespołu Weekend 🙂

Podczas samych oczepin, okazało się (ku przerażeniu Krzysia), kto w ich domu urodzi dziecko, a kto będzie chodził z kolegami na piwo i wracał do domu nad ranem.

Goście mieli okazję zaprezentować swoje talenty aktorskie w konkurencji naśladowania zespołów: kwartetu smyczkowego, orkiestry dętej, zespołu rockowego i dziecięcego. Największą furorę zrobiła kapela rockowa z perkusistą z zapędami destrukcyjnymi na czele:)

Tuż po oczepinach, w tajemniczych okolicznościach zniknęły buty Młodej Pary. Tym razem Krzyś musiał udowodnić, że jest facetem z krwi i kości, i że będzie miał wystarczająco siły by zadbać o swój związek. W grę wchodziły m.in. biegi i pompki 🙂 Na szczęście dla Wioli negocjacje o jej buty zakończyły się w tradycyjny sposób 🙂

Wiolu, Krzysiu, wszystkiego najlepszego dla Was. Wielu pięknych chwil we wspólnym życiu!

P.S. A Wodzireje Double Wings piszą historię tego miejsca – dwa pierwsze wesela, jakie odbyły się w tym nowootwartym lokalu (jedna z sal w Centrum Bankowo – Finansowym, ul. Nowy Świat 6/12) były prowadzone właśnie przez nas: 7.09 przeze mnie a 14.09 przez Maćka.

Hubert Gonciarz
Wodzirej Double Wings