Wodzirej na filmowe wesele
Dominika i Łukasz

Po sprawdzeniu zaproszeniowych biletów, chwyćcie garść popcornu, weźcie coś do picia, wejdźcie na salę, zajmijcie swoje miejsca przed ekranem na ścianie, poczekajcie aż zgasną światła i bawcie się dobrze na…weselu Dominiki i Łukasza.

Temat filmowy na tym weselu nie był potraktowany tylko jako akcent. Już same zaproszenie na wesele, które kilka miesięcy wcześniej Dominika z Łukaszem wręczali rodzinie i przyjaciołom, były w formie biletów do kina. Popcorn, muzyka, nawet oskarowe nagrody dla Rodziców kroczących po czerwonym dywanie dawały jasno do zrozumienia, że tak kocha się nie tylko w filmach. Rodzice w kategorii „najlepsi rodzice” byli bezkonkurencyjni.

Natomiast kategorii i zwycięzców było tej nocy znacznie więcej. Na zwycięstwo w kategorii film przyrodniczo familijny, zecydowanie zasłużyła rodzina z cyrku. W kategorii efekty specjalne, wszystkich przebiło wejście Młodej Pary na salę przy asyście wulkanów zimnych ogni. W kategorii „muzyka” DJ Double Wings walczył do białego rana. Warto wspomnieć też o kategorii „przebojowi dziadkowie”, którzy wykazali się talentem muzyczno-recytatorskim.

Zdecydowanym zwycięzcą w kategorii „weselna rola pierwszoplanowa” byli oczywiście ONI. Dominika i Łukasz, zgarnęli miłosnego Oskara, wygrali. Swoim zaangażowaniem i entuzjazmem zasłużyli na coś więcej niż standing ovation. I goście im nie szczędzili. Oklasków, śpiewów, prezentów, tańca, życzeń, modlitwy, radości i wiernej obecności. Do końca.

Dominiko i Łukaszu. Życzę Wam pięknej miłości i wspólnego życia. W końcu widząc Wasz „Happy Start” można by zaśpiewać „tak kocha się nie tylko w filmach”…

P.S. Ciekaw jestem jaki film wybierze Łukasz na Wasz pierwszy małżeński wypad do kina!?

Karol Koprukowiak
Wodzirej Double Wings