Wodzirej na zabawę Sylwestrową
wybiera się z DJ’em

Już, podobnie jak pewnie wszyscy wodzireje Double Wings, rozpocząłem przygotowania do tegorocznej zabawy Sylwestrowej. Zasadniczą częścią tej niezwykłej nocy jest zabawa taneczna na parkiecie. Ale ja na chwile obecną skupiam się na doborze muzyki, która gramy nie tylko do tańca.

Sale bankietowe goszczą tej nocy osoby, które chcą się dobrze wybawić, zaszaleć i niebanalnie przeżyć powitanie Nowego Roku. Duża część z nich przychodzi w ustalonych grupach, z ludźmi z którymi dobrze się czują, lubią się bawić i spędzać czas. Są też tacy, którzy poza osobą, z którą przychodzą na Sylwestrowy bal, nie znają nikogo spośród bawiących się tam gości. Jedni i drudzy spotkają się nie tylko na parkiecie, ale także przy stołach czy też stolikach. A my chcemy umilić im ten czas.

Z założenia nie rozpijam gości, zarówno na weselach, jak i balach czy innego rodzaju imprezach. Staram się wprowadzić ich w dobre samopoczucie, zachęcić do zabawy czy zintegrować raczej interesującą, prostą i bezpieczną zabawą właśnie, bądź muzyka samą w sobie. Dlatego tak dużą wagę przywiązuję do muzyki jaką gramy w czasie posiłków czy innych przerw w zabawie tanecznej.

Zachęcam Was do pobrania z mojej strony na Facebooku e-booka poświęconego muzyce. Myślę, że każdy z Was znajdzie tam muzyczną inspirację czy tez wskazówkę.

Karol Koprukowiak
Wodzirej Double Wings