Kuba
TOMASZEWSKI

Wodzirej DJ Double Wings

Dobry wodzirej jest jak dyrygent chóru.

Najważniejsza jest umiejętność porwania ludzi i zaszczepienia im swojej pasji, charyzma, dzięki której dochodzi do „chemii”, tak między dyrygentem a chórzystami, jak i wodzirejem a weselnikami.

Dobry dyrygent ma partyturę w głowie, a słaby – głowę w partyturze. Profesjonalizm, który budzi zaufanie, objawia się spontanicznością, ale we wcześniej ustalonych ramach, które są gwarancją, że harmonia zostanie zachowana.

To właśnie dzięki temu wodzirej, niczym dyrygent może nadawać rytm i charakter, zmieniając tempo i natężenie emocji wtedy, kiedy jest to konieczne.

– Kuba Tomaszewski, wodzirej
tel. 690 693 347 |

Kuba Tomaszewski

Wodzirej i DJ grupy Double Wings

Pierwsze kroki w roli mistrza ceremonii stawiał pełniąc funkcję ceremoniarza w rodzinnej parafii. Jeszcze wtedy nie wiedział, że zdobyte doświadczenie przyda się w pracy wodzireja.

Będąc w klasie maturalnej prowadził potańcówki dla znajomych i przyjaciół. Już w tamtym czasie znalazł się na celowniku Sylwestra Laskowskiego – założyciela grupy imprezowej Double Wings. Zawodową przygodę z Double Wings rozpoczął w roli DJ’a, by następnie stworzyć własny duet rozgrzewający serca i parkiety do czerwoności.

Dumny mieszkaniec Falenicy, zatroskany o jej losy w czasach warszawskiej okupacji 😉 Jest projektodawcą działającym na rzecz kultury lokalnej m.in. w kolejnych edycjach Budżetu Partycypacyjnego.

Inicjator i koordynator wydarzeń kulturalnych, koncertów i projektów muzycznych. Propaguje ideę wychowania muzycznego poprzez śpiew.

Z zamiłowania chórzysta, zakochany w muzyce sakralnej.
Na co dzień śpiewa w józefowskim Chórze Schola Cantorum Maximilianum, koncertując, zdobywając wyróżnienia w konkursach krajowych i zagranicznych oraz wydając płyty. Związany z chórami takimi jak: Chór Akademicki UW, Chór LO im. Władysława IV, Chór MiM UW, Chór Cantores Sancti Bonifacii, Three Kings’ Singers.

Załatwiacz, zafiksowany na punkcie zdobywania kolejnych sprawności.

Zainteresowanie fundraisingiem, crowdfundingiem oraz tematem społecznej odpowiedzialności biznesu sprawiło, że stał się zagorzałym networkerem, rzetelnie służącym i profesjonalnie proszącym o pomoc.

Lektor, konferansjer, który od czasu do czasu lubi wejść w buty reportera/dziennikarza. Często można go zobaczyć z aparatem lub kamerą.

Zawodowo jest webmasterem, grafikiem komputerowym i marketingowcem, chociaż przyszłość wiąże z prawem, zmagając się ze studiami na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Marzy o zbudowaniu własnego domu i założeniu wielodzietnej rodziny.

W Double Wings od 2016 roku.

Kuba Tomaszewski

Wodzirej i DJ grupy Double Wings

tel. 690 693 347 |

Wszystko, co powinieneś widzieć: