Targi telekomunikacyjne 2011

Akcja toczyła się szybko.

We wtorek 15.03 dostałem telefon z prośbą o zapewnienie oprawy konferansjerskiej stoiska firmy Huawei podczas targów telekomunikacyjnych. Dwa dni na ustalenie szczegółów, i w piątek wieczorem byłem już w okolicach Rawy Mazowieckiej w ośrodku hotelowo kongresowym Ossa.

Za organizację stoiska odpowiadała krakowska firma Event More, a same targi okazały się być częścią konferencji dotyczącej telefonii czwartej generacji (4G) organizowanej przez operatora Play. A więc smartfony, tablety, wideofony, modemy, routery i inne urządzenia sieciowe czołowych światowych firm pod jednym dachem. Konkurencja była silna, ale nie tylko pod względem technologicznym – w sąsiednim stoisku na pierwszej linii stał sam Krzysztof Ibisz.

Po skończonej robocie można było przyjaźnie uścisnąć sobie dłoń, ale w trakcie nie było taryfy ulgowej 🙂 Trzeba było jak najwięcej osób zachęcić do zapoznania się z ofertą firmy, w czym znacząco pomagały przygotowane konkursy. Chętnych do udziału nie brakowało (nagrody w postaci telefonów stanowiły silną zachętę), a rozstrzygnięcie konkursów zgromadziło tłumy uczestników.

Wieczór uświetniła jedna z największych gwiazd polskiej muzyki. Kto to był? Niestety nie mogę zdradzić 😉

Maciej Krysa
Wodzirej Double Wings