Ania i Tomek
odlotowe wesele
Pierwszym elementem na który zwykle goście zwracają uwagę po wejściu na salę weselną jest plan stołów. Tomek i Ania przygotowali go w formie planu lotów – każdy stół miał przypisane określone miejsce przeznaczenia, a każdy z gości już na początku imprezy mógł wyobrazić sobie siebie u progu fajnej przygody.
A chwilę potem pojawili się oni – najsympatyczniejsza i najbardziej roztańczona załoga naszych weselnych linii lotniczych 🙂
Ten prosty pomysł stał się punktem źródłowym dla kolejnych weselnych atrakcji. Młodzi nie tracili entuzjazmu, goście ochoczo i tłumnie podchwytywali proponowane zabawy, a muzyka wesoło niosła nas w tanecznych przestworzach.
Aniu, Tomku
Niech Wasza wspólna podróż przez życie będzie najfajniejszą przygodą, której nigdy nie będziecie mieli dość. Wysokich i dalekich lotów!
Maciek i Patrycja
Wodzirej Double Wings