Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

“Sylwek, zaczniemy od tego, że Kamila to idealistka i perfekcjonistka w jednym, o czym miałeś okazję się przekonać. Przez to, że wymarzyła idealne wesele, nie łatwo było sprostać jej wymaganiom.

Nasza współpraca zaczęła się od znalezienia Twojej oferty w internecie. Już podczas pierwszego spotkania zdaliśmy sobie sprawę, że nie wyobrażamy sobie żeby ktoś inny mógł poprowadzić nasze wesele. Mamy wrażenie, że rozumieliśmy się już w pół słowa, zarówno w kwestii oprawy muzycznej jak i samego prowadzenia imprezy.

Twoja wysoka kultura osobista, świetne zorganizowanie oraz kreatywność i pomysłowość utwierdziły nas, że nikt nie zrobi tego lepiej niż Ty.

Przez prawie rok od pierwszego spotkania stale korespondowaliśmy, dzięki temu mogliśmy wspólnie dopiąć każdy najdrobniejszy szczegół. Dzięki temu w dniu wesela byliśmy w 100% pewni, że wszystko będzie dobrze. A było o wiele lepiej niż “dobrze”!

Byliśmy mega zadowolenia od momentu przywitania, aż do ostatniego tańca o 4 nad ranem.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Twojej charyzmy, dzięki której parkiet był cały czas pełny. Nie spodziewaliśmy się, że “Gangnam style” może wspólnie tańczyć grupa wiekowa od +5 do 85 🙂

Zarówno nam jak i gościom bardzo podobały się oczepiny które nie były ani za krótkie, ani za długie, trochę zabawne a trochę wzruszające.

Ważne dla nas było to, że przed każdą inicjatywą taneczną pytałeś nas czy jesteśmy gotowi czy potrzebujemy jeszcze chwili, dzięki temu nic nas nie zaskoczyło (szczególnie Kamili 😉 ).

Nic byśmy nie zmienili w sposobie w jaki poprowadziłeś nasze wesele, jesteśmy zachwyceni każdym jego elementem.

Ukłony w stronę Pani DJ za dobór repertuaru oraz spełnianie próśb gości 🙂

Zaproś nas na imprezę!

Zaproś nas na imprezę!

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy.
Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy.
Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę.
Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów. Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Wszystko, co powinieneś widzieć: