Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

Dobrze o nas mówią 
Referencje

 

Zapraszamy do współpracy »

“Drogi Sylwku!

Do dnia dzisiejszego zastanawiam sie kto czuwał nad nami, że udało sie nam znaleźć Wasz zespół, a szukaliśmy baaaaardzo długo. I oczywiście nie mogliśmy trafić lepiej – wybór Waszego zespołu okazał się strzałem w 10-tkę!

Wszystko na najwyższym poziomie!

O tym strzale w 10-tkę to już wiedzieliśmy w dniu, w którym byliśmy na Twoim koncercie zaduszkowym i usłyszeliśmy????????????? Twoją gitarę. Słuchaliśmy tego koncertu z zapartym tchem.

A jeśli chodzi o nasze przyjęcie weselne to było takie, jakie chcieliśmy żeby było – ponieważ potrafiliście stworzyć super humor i atmosferę pasująca do naszego charakteru i temperamentu. Wasze zaangażowanie i fantastyczny, przesympatyczny kontakt oraz otwartość na nasze “kaprysy” sprawiły, że jesteśmy zachwyceni.

Ciagle się uśmiechamy i wzdychamy wspominając ten wieczór.

Dzięki Wam mamy wspaniałe wspomnienia dlatego wszystkim, będziemy Was polecać z czystym sumieniem, bo sukces udanego wesela w bardzo dużej mierze zależy od dobrze dobranego zespołu i muzyki. A wy jesteście takim zespołem.

Za cały ten wieczór, za oprawę muzyczną, za miły kontakt i cierpliwość (do młodych, zakręconych różowych ludzi) serdecznie dziękujemy! Życzymy Wam powodzenia i mamy nadzieję, że się jeszcze kiedyś spotkamy na jakimś innym weselu lub na koncercie.”

Zaproś nas na imprezę!

Zaproś nas na imprezę!

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy.
Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów.
Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy.
Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę.
Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.

Pomożemy Ci przygotować scenariusz. Podsuniemy masę pomysłów. Poprowadzimy niebanalne konkursy i zabawy. Nagłośnimy i oświetlimy. Zapewnimy dobrą muzykę. Zrobimy fajne zdjęcia i wyprodukujemy niezły film.