Twój przyjaciel wodzirej

Może zabrzmi to banalnie, ale ślub i wesele to jedne z najważniejszych chwil w naszym życiu. Oddajemy się tej Drugiej Osobie na dobre i na złe, na młodość i starość, na lody z bitą śmietaną i przypaloną pomidorówkę 🙂

Co więcej, będzie pewnie przynajmniej kilkudziesięciu świadków tej chwili – ludzi, których kochamy, szanujemy, lubimy, którzy chcieliby naszego szczęścia.

Nie może to być byle jaki dzień – i na pewno nie będzie. Panna Młoda w bieli z tymi wszystkimi szpilkami, przypinkami, wpinkami, wkrętkami, kokówkami, podwiązkami. A Pan Młody w super eleganckim garniturze, czy surducie. Tak między nami mówiąc, to oczywiście jawna dyskryminacja – Młoda pieczołowicie wybiera suknię i wszystkie dodatki zapewne przez kilkanaście godzin, a Młody wchodzi do pierwszego lepszego sklepu z garniturami i już po dziesięciu minutach jest „gotowy” :).

Na mszy ksiądz wygłosi piękne kazanie, będą pieśni o miłości i popłynie pewnie niejedna łza.

Na weselu od rosołu aż po tort same pyszności, a kapela zagra tak, że zadrżą te żółwie, na których nasz świat postawiony :).

A może macie jeszcze jakieś inne oczekiwania wobec Waszego wesela i chcielibyście, by ktoś pomógł Wam w ich realizacji?

Może chcielibyście aby obok Was stał ktoś, kto ma w zanadrzu mnóstwo pomysłów na szaloną zabawę i na to jak do niej zachęcić Waszych Gości, kto z pomysłem przeprowadzi Was od pierwszego tańca przez oczepiny, aż do białego rana? Kogoś, kto w Waszym imieniu będzie pełnił rolę konferansjera, prezentera, a jednocześnie będzie pamiętał, że to Wy jesteście Gwiazdami wieczoru?

Taką rolę spełni dobry wodzirej. A w zanadrzu będzie miał na pewno jeszcze kilka niespodzianek 🙂

Hubert Gonciarz
Wodzirej Double Wings