Wesele Patrycji i Michała

Wierność jest sexy

Są środowiska ludzi, po których słabej zabawy nie można oczekiwać. Jakoś tak już przywykli korzystać ze sposobności i bynajmniej nie zamierzają się odzwyczajać.

Jak dotąd nie zdążyłem się ani razu zawieść na harcerzach i – jak było w tym przypadku – ludziach, którzy związani są na poważnie z Kościołem. Te ekipy są w kontekście imprez niczym wiarygodna obietnica, że wycisną z siebie (i z ciebie ;)) naprawdę wiele.

Znakomite wesele – to słowa, które samoczynnie cisną mi się na usta. Dobrze przemyślane, dobrze przeprowadzone i w gronie ludzi, którym chęci i kreatywności bynajmniej nie brakowało. A wszystko w bardzo eleganckiej scenerii Kryształowego Dworu w Giełczynie (wyrazy uznania dla obsługi za fajerwerki, śnieg, bańki mydlane i ogólną klasę i styl pracy!).

Za Kasią i Karolem wypada już teraz tylko wyśpiewać na najpiękniejszą melodię: Wierność jest sexy!

No i życzyć odkrywania tej prawdy i smakowania w niej przy każdej możliwej (i stosownej ;)) okazji.

Poprzedników macie konkretnych (jestem przekonany, że Tata Patrycji inicjując pierwsze „gorzko!” nie myślał bynajmniej wcale o Młodych ;)). Jak do serca trafiać wiecie (a gdyby się ciasne robiło, to poproście Natalię i Bartka o stosowne nożyczki). Teraz to już tylko błogosławieństwo (Brat szwagierki córki siostry mamy… yyy ;)… pomoże) no i w drogę! Życie nagradza tych, co wysoko mierzą.

Miejcie się pięknie! Dużo dobra dla Was!

Co by się Wam zawsze chciało tak na pizzę chodzić! 😉

Trzymajcie się! Niech Wam Pan Bóg błogosławi!

– Sylwek

Sylwester Laskowski
Wodzirej Double Wings